O Scan

Od momentu założenia firmy Scan w Odense w 1978 roku koncentrujemy się na oferowaniu naszym Klientom najlepszych na rynku pieców opalanych drewnem, ze szczególnym uwzględnieniem wyglądu, innowacyjności oraz łatwości użytkowania.

Dla nas ważne jest nie tylko ciepło, ale również piękno płomienia zamkniętego w piecu będącym designerskim meblem pasującym do większości mieszkań.
Połączenie duńskiego wzornictwa i odważnych pomysłów z dbałością o szczegóły stworzył z firmy Scan wiodącą markę wśród pieców opalanych drewnem.

 

Duński design

Dania posiada bogatą tradycję projektowania, której częścią jest Scan. Wykorzystujemy wyłącznie duńskich projektantów do tworzenia naszych pieców, zapewniając w ten sposób spójną i właściwą ekspresję. Dzięki temu można zawsze rozpoznać nasze produkty po czystych liniach, typowych dla duńskiego wzornictwa. Mamy również tradycję ustanawiania nowych standardów, a nasi projektanci podejmą każde wyzwanie, którego celem jest stworzenia czegoś unikalnego. Oznacza to, że Scan zdobywa międzynarodowe uznanie udowodnione licznymi nagrodami za wzornictwo.

Innowacyjność

Dla firmy Scan ogrzewanie to nie tylko kwestie praktyczne i estetyczne. Nasze piece postrzegamy jako innowacyjne elementy umeblowania, które odpowiadają nowoczesnemu stylowi życia. Poprzez kreatywność, dbałość o szczegóły oraz odwagę we wdrażaniu nowych pomysłów, wytyczyliśmy nowe szlaki w zarówno w kwestii łatwości obsługi jak i harmonii z otoczeniem. Scan jako pierwszy zastosował przesuwne drzwiczki, szkło gięte pod kątem 90o i szklane uchwyty.

Sedno tkwi w szczegółach.

W firmie Scan jesteśmy skoncentrowani na szczegółach, wkładając serce w najmniejsze nawet detale. Z krytycznym spojrzeniem i ciągłym dążeniem do doskonałości stworzyliśmy dla naszych Klientów rewolucyjne formy i rozwiązania techniczne. Projektując uchwyty mamy na uwadze ich kształt i łatwość używania, łącząc formę z funkcjonalnością. Jest to jeden z przykładów tego co nazywamy „gładkie wykończenie”.

Twój nowy płomień

Radość z ciepła emanującego z perfekcyjnego płomienia który obserwujemy przez szyby pieca jest ostateczną formą relaksu i przyjemności. Nasz proces projektowania zawsze koncentruje się na zapewnieniu najlepszego widoku płonącego ognia.

Scan na świecie

Scan A/S jest własnością norweskiej firmy Jøtul AS. Jøtul Group jest jednym z największych producentów pieców na drewno, kominków i wkładów kominkowych, z filiami i kanałami dystrybucyjnymi na całym świecie, poprzez które sprzedawane są również produkty Scan.